Jak postupovat při výběru správného trezoru?

Trezor kupujete, aby jste ochránili cennosti, hotovost, důležité dokumenty, zbraně apod. Než se rozhodnete koupit trezor, měli by jste promyslet jeho použití a vybrat správný trezor. Postupujte podle následujících pokynů zhruba v pěti krocích:
1. Vyberte správný typ trezoru.
2. Zvolte správnou velikost trezoru.
3. Vyberte správně bezpečnostní třídu.
4. Vyberte vhodný zámkový systém.
5. Ověřte kvalitu trezoru.

Co se může stát, pokud výběr trezoru podceníte a zakoupíte špatný výrobek? Na internetu koluje řada příkladů: trezory, které jako trezory jen vypadají, trezory, které otevřete fouknutím do zámku, lehkým poklepáním nebo úderem bramborou. Tyto levné výrobky chybné konstrukce otevře kdokoliv a cenný obsah prostě nechrání. V lepším případě můžete být snadno okradeni. V horším případě se dostanou do nepovolaných rukou důvěrné informace a třeba i zbraně. Jak je to snadné? Podívejte se např. na 126. díl pořadu A DOST! televize STREAM: Trezory, které otevře i dítě.     

Tip společnosti T-SAFE

Běžné typy trezorů doručí T-SAFE na místo instalace a v případě potřeby jej vystěhuje do vyšších pater budovy i po schodišti s použitím speciální techniky pro stěhování rozměrných nákladů s vyšší hmotností.